Trzy pomysły na ciekawy prezent na dzień chłopaka do 50 zł

Zbliża się dzień chłopaka, a wraz z nim konieczność znalezienia jakiegoś ciekawego prezentu, który pomoże świętować ten wyjątkowy czas w roku. Na okazję tą z reguły nie daje się zbyt drogich prezentów, w końcu to nie urodziny czy Święta Bożego Narodzenia. Dlatego przygotowaliśmy trzy pomysły na ciekawy, angażujący prezent na dzień chłopaka. Na każdy z nich wydasz nie więcej, niż 50 zł!

Ciekawa powieść lub biografia

Czytelnictwo w Polsce nie cieszy się dużą popularnością, a instytucje od lat biją na alarm, starając się walczyć z jego spadkiem. Mimo to książka wciąż sprawdzi się jako prezent na dzień chłopaka, o ile zainteresuje osobę obdarowywaną swoją tematyką. Warto spędzić trochę czasu nad wyborem właściwego tytułu i zdecydować się na taką powieść lub biografię, która wpisze się w zainteresowania chłopaka, dzięki czemu ten ją przeczyta. Na rynku są obecnie tysiące książek, często o mocno nietypowej tematyce, więc znalezienie czegoś fajnego nie powinno być większym problemem!

Tania gra planszowa

Gry planszowe zyskują obecnie na popularności. To świetny sposób na spędzanie wolnego czasu z rodziną i znajomymi, a bogata oferta gier o różnym stopniu skomplikowania sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Gry planszowe są obecnie dość drogie, ale w sprzedaży spokojnie można znaleźć wiele ciekawych tytułów do 50 zł, idealnych jako prezent na dzień chłopaka. Polecamy szczególnie mniejsze planszówki, w które gra się szybko – na pewno zapewnią one długie godziny dobrej zabawy!

Puzzle dla dorosłych

Puzzle kojarzą nam się z prostymi układankami dla dzieci, ale to duży błąd. W sprzedaży znaleźć można specjalne puzzle dla dorosłych, z różnymi wzorami, kształtami i liczbami elementów. Ich oferta jest bogata – można dobrać obraz spośród tysięcy dostępnych wzorów lub zamówić unikatowe puzzle z własnym wzorem! Ich układanie sprawia wiele radości, szczególnie gry robi się to w co najmniej dwie osoby. Puzzle dla dorosłych to idealny, tani i kreatywny pomysł na prezent na dzień chłopaka.